Sousedství

Golf Club Hostivař

Golf Club Hostivař je devíti jamkové hřiště, které se nachází v samém centru Horních Počernic. Do klubu se dá snadno dojít pěšky, cesta trvá zhruba 10 min. V klubu si můžete vyzkoušet zahrát golf nebo, pokud již hrajete, pokořit další golfové hřiště na vašem seznamu. PAR hřiště je 70. V areálu se také nachází golfová akademie pro golfisty i negolfisty, kterou vedou zkušení golfoví profesionálové PGA.

Web: www.golfhostivar.cz

budova-gh-01 imagesGolf Hostivař2

Hostivařská přehrada a park

Hostivařská přehrada a park jsou skvělým místem pro procházku, cyklistiku či běh po těžkém a vyčerpávajícím dni. Okolo celé přehrady se nachází hustý borovicový les s úzkými cestami.

Hostivařský pivovar

Pobývat v Praze a nezajít si na pivo by byl hřích. :) Český “zlatý mok”, který vyrábí místní mini-pivovar, je lokální produkt a je opravdu vynikající.

Web: www.pivovar-hostivar.cz

Tenisový klub

Pokud hrajete tenis, zajisté bude toto místo přesně pro vás. V létě se zde nachází více než 10 antukových kurtů, v zimním období pak 3 kryté haly. Cena kurtu se pohybuje kolem 400 CZK.

Web: www.tenishostivar.cz

Supermarkety

V okolí domu se nachází mnoho různých supermarketů, jako jsou např.: Billa, LIDL nebo Penny Markets. Rádi vám k nim ukážeme cestu.

Vinotéky

V okolí domu také naleznete několik vinoték. Pokud vás zajímá jak se k nim dostat, či která z nich je nejlepší, zeptejte se pana nebo paní domácí.

Aquapark

Aquapalace Praha se nachází na Jiho-Východě města. Jedná se o největší aquapark v České republice. Je zde mnoho tobogánů, řek či vodní svět pro děti. Dospělý vstup stojí 215 CZK za hodinu. Nalezete zde také wellness a posilovnu.

Web: www.aquapalace.cz

Nemocnice – Veronské nám.

Pro případ nouze se blízko domu nachází nemocnice.

Pizzeria Milano

Tato restaurace poskytuje širokou řadu pizzy, těstovin a salátů. Je to příjemné místo na oběd za rozumnou cenu.

Web: www.milano-pizzeria.cz

Restaurace U Čouků

Jedná se o typicky českou hospodu s čepovaným pivem Plzeň za rozumnou cenu.

AirBnB

We accept a reservation via Airbnb only! The page will open in new window.